Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž

Interní informace pro žáky

 

Státní svátek 28. září. Čtěte vyhlášku ředitele školy.

22. 9. 2017
 

Další informace k zahájení školního roku. Čtěte zde.

2. 9. 2017
 

Rozvrhy pro školní rok 2017/18. Zde si můžete stáhnout rozvrhy hromadné výuky.

2. 9. 2017
 

Zahájení školního roku 2017/18. Čtěte důležité oznámení ředitele školy určené studentům.

28. 8. 2017
 

Podzimní maturita. Vyhlášku ředitele školy určenou těm, kteří budou maturovat v podzimním termínu, čtěte zde.

9. 6. 2017
 

Notový archív pro klavíristy. Zde si můžete stáhnout aktualizovaný seznam notového materiálu klavírních skladeb, které jsou k zapůjčení u prof. Švehlákové na č. 9.

9. 3. 2017
 

Maturita a absolutorium. Sledujte aktuální informace k maturitní a absolventské zkoušce.

 

MS OFFICE Professional Plus pro studenty ZDARMA. Na základě platné smlouvy EES (Enrollment for education solutions) nabízí společnost Microsoft jako jeden z benefitů kancelářskou sadu Office Professional Plus pro studenty zdarma. Student získá právo instalace v češtině, nebo libovolném z 40-ti nabízených jazyků až na pět různých zařízení (PC, Notebook, Tablet, Mobilní telefon apod.) po celou dobu svého studia bez jakýchkoli závazků a poplatků. Další informace zde.

 

Protokol o absolventské přehrávce. Protokol potřebný k absolventské přehrávce je ke stažení zde. (Při jeho vyplňování přecházejte na další řádek šipkou, nikoli enterem.)

 

Přístup na aplikaci Semináře. K přístupu použijte tento odkaz.

 

Pokyny k formální úpravě závěrečné absolventské písemné práce. Absolventům jsou určeny Základní informace k struktuře a formální úpravě závěrečných absolventských prací a příklad titulní strany a prohlášení.

 

Seznam literárních děl k ústní zkoušce z českého jazyka a literatury. Seznam ve formátu pdf naleznete zde.

 

Příspěvky SRPDŠ studentům. Můžete si stáhnout Žádost o poskytnutí příspěvku na náklady spojené s účastí na soutěži či podobné akci a Vyúčtování akce.

 

Notový archív pro klavíristy. Zde si můžete otevřít seznam notového materiálu klavírních skladeb, které jsou k zapůjčení u prof. Janečkové.

 

Formulář pro seznam přečtených literárních děl k maturitě z českého jazyka si můžete stáhnout zde.

 

Strukturovaný životopis. Při přihlášce ke konkurzu nebo při podání žádosti o pracovní místo bývá vyžadován tzv. strukturovaný životopis. Soubory cv_1.doc a cv_2.doc obsahují příklady životopisu. Vlastní životopis získáte úpravou některého z těchto souborů. (V dokumentech je použito tabulky. Položka Skrýt mřížku resp. Zobrazit mřížku v nabídce Tabulka zneviditelní resp. zviditelní její mřížku.)