Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž

Interní informace pro žáky

 

Ředitelské volno 15. 1. 2019. Ředitel školy z důvodu organizace přijímacích talentových zkoušek uděluje na úterý 15. ledna 2019 ředitelské volno pro studenty. Ve středu 16. 1. již bude probíhat výuka normálně dle rozvrhu.

11. 1. 2019
 

Rozvrhy pro školní rok 2018/19. Zde si můžete stáhnout rozvrhy hromadné výuky.

31. 8. 2018
 

Zahájení školního roku 2018/19. Čtěte Rozdělení učeben na zahájení školního roku.

31. 8. 2018
 

Notový archív pro klavíristy. Zde si můžete stáhnout aktualizovaný seznam notového materiálu klavírních skladeb, které jsou k zapůjčení u prof. Švehlákové na č. 9.

9. 3. 2017
 

Maturita a absolutorium. Sledujte aktuální informace k maturitní a absolventské zkoušce.

 

Protokol o absolventské přehrávce. Protokol potřebný k absolventské přehrávce je ke stažení zde. (Při jeho vyplňování přecházejte na další řádek šipkou, nikoli enterem.)

 

Přístup na aplikaci Semináře. K přístupu použijte tento odkaz.

 

Pokyny k formální úpravě závěrečné absolventské písemné práce. Absolventům jsou určeny Základní informace k struktuře a formální úpravě závěrečných absolventských prací a příklad titulní strany a prohlášení.

 

Příspěvky SRPDŠ studentům. Můžete si stáhnout Žádost o poskytnutí příspěvku na náklady spojené s účastí na soutěži či podobné akci a Vyúčtování akce.

 

Formulář pro seznam přečtených literárních děl k maturitě z českého jazyka si můžete stáhnout zde.

 

Strukturovaný životopis. Při přihlášce ke konkurzu nebo při podání žádosti o pracovní místo bývá vyžadován tzv. strukturovaný životopis. Soubory cv_1.doc a cv_2.doc obsahují příklady životopisu. Vlastní životopis získáte úpravou některého z těchto souborů. (V dokumentech je použito tabulky. Položka Skrýt mřížku resp. Zobrazit mřížku v nabídce Tabulka zneviditelní resp. zviditelní její mřížku.)